Dėl mokėjimų LESTO

Informuojame, kad nuo 2015 m. vasario 1 d. mokant už 2015 m. sausio mėn. ir vėliau suvartotą elektros energiją, taikomi nauji elektros energijos įkainiai. Daugiau informacijos www.lesto.lt.

 

Dėmesio!
Nuo 2015 m. sausio 1 d. atnaujinamos UAB Medicinos banko Internetinės bankinės sistemos paslaugų teikimo sąlygos. Susipažinti su naujomis Elektroninių paslaugų teikimo sąlygomis galite čia.

 
Kontaktinių duomenų atnaujinimas
Norint atnaujinti savo kontaktinę informaciją (nuolatinės gyvenamosios vietos adresą, korespondencijos adresą, el. paštą, telefono Nr.), prašome parašyti pasirašomą pranešimą bankui su atnaujinta informacija. Tai galima padaryti internetinėje bankinėje sistemoje (IBS), pasirinkus Pranešimai -> Naujas pranešimas -> Pranešimo tipas: Pasirašomas pranešimas bankui.

 

 

 

Mobilioji piniginė!
Už prekes ir paslaugas Medicinos banko klientai gali atsiskaityti tiesiai iš savo banko sąskaitos, naudojantis išmaniuoju telefonu. Nei grynųjų, nei kortelių – tik MOBILIOJI PINIGINĖ! Daugiau informacijos apie m. piniginę, atsiskaitymo vietas ir akcijas rasite čia.

 

 

 

 

 

Atsisiųskite Medicinos banko mobiliąją bankininkystės programėlę: