Svarbi informacija!

Atkreipiame banko klientų dėmesį, kad šiuo metu Lietuvos Respublikoje yra padidėjusi kibernetinių atakų grėsmė.
Esant bet kokiems trikdžiams prisijungiant prie internetinės bankininkystės sistemos ar sistemai veikiant neįprastai, prašome nedelsiant informuoti banką.

Kontaktai: elektroninis paštas: info@medbank.lt
Tel.: 8 800 60 700

PRIMENAME, kad PIN kodai yra naudojami TIK PRISIJUNGIANT (autorizuojantis) prie internetinės bankinės sistemos (IBS), o TAN kodaiTIK TVIRTINANT mokėjimą, sudarant tiesioginio debeto sutartį ar siunčiant pasirašomą pranešimą bankui.

Kontaktinių duomenų atnaujinimas
Norint atnaujinti savo kontaktinę informaciją (nuolatinės gyvenamosios vietos adresą, korespondencijos adresą, el. paštą, telefono Nr.), prašome parašyti pasirašomą pranešimą bankui su atnaujinta informacija. Tai galima padaryti internetinėje bankinėje sistemoje (IBS), pasirinkus Pranešimai -> Naujas pranešimas -> Pranešimo tipas: Pasirašomas pranešimas bankui.

 

 

Mobilioji piniginė!
Už prekes ir paslaugas Medicinos banko klientai gali atsiskaityti tiesiai iš savo banko sąskaitos, naudojantis išmaniuoju telefonu. Nei grynųjų, nei kortelių – tik MOBILIOJI PINIGINĖ! Daugiau informacijos apie m. piniginę, atsiskaitymo vietas ir akcijas rasite čia.